IN THE END ...

 

Pedál III skončil - vše bylo opět jinak než bylo v plánech, ale to už je tak nějak tradicí.... Co se objevilo nového a bude řešeno je účast lidí, ktetří nepochopili,
že se na této akci mají bavit - nikoli řešit své nedostatečnosti a mindráky z osobního života. Nepochopili, že toto není DISKO nebo levná nálevna kam může každý kdo má na vstupné a že nás nikdo nemůže odsuzovat za jakoukoli perzekuci pokud komukoli zamezíme přístup. Ano, Pedál je koncepcí poměrně dost drsná a odvázaná párty, ale nikdy tu nebyl a pokud se našel, tak už nebude prostor pro projev podobných omezených individuí, kterým chybí byť jen základní povědomí o liské slušnosti a toleranci.
Protože, NEHODLÁME tolerovat tyto ....píp...... . zavedu zde sekci BLACK LIST (aneb koho zaručeně na Pedálu nepotkáte) . Jde o seznam lidí kteří nemají povolen vstup.
Je v zájmu nás i Vás tento seznam sledovat, protože pokud bude někdo zde uvedený přistižen na pedálu - BUDE BEZ NÁHRADY VYHOZEN - propadnuvší vstupenka nebude proplacena a veškeré osobní problémy tohoto člověka vs člověka který ho pozval nás nezajímají. Věřím, že si pak každý rozmyslí, zda někoho z Black Listu pozvat , či nikoli.
Pedál je sice párty pro 250lidí, ale je to párty SOUKROMÁ a vzhledem k tomu jak zájem převyšuje nabídku, a k tomu že nám je prakticky jedno zda děláme párty pro 150 -200 nebo 250lidí, bude pazvání na ni vždy určitým V.I.P počinem. Výběrová párty s výběrem lidí co se jí budou účastnit.
Na Vás , co jste považováni za vhodné účastníky PeDáLu apeluji, aby jste v každém následujícím ročníku pomohli tím, že jakékoli negativní chování přesahující meze slušnosti nahlásíte přímo na párty buď nám pořádajícím - nebo ochrance - od příštího ročníku bude mít ochranka podstatně tvrdší instrukce jak zacházet s chytráky co se přijdou poprat nebo něco rozbít. K letošku - pokud jste se stali svědky nebo dokonce cílem podobného chování, prosím dejte mi o tom vědět, pomůžete zlepšit Pedál IV a další..

Je trochu smutné, že tady věnuji poměrně velký odstavec něco málo jedincům a té většině "správňáků" nic, proto dovolte abych

VŠEM POĎEKOVAL PŘEDEVŠÍM ZA TO , JAK JSTE PŘISTOUPILI NA NAŠE PRAVIDLA ZÁBAVY A DORAZILI TAK HOJNĚ NAMASKOVÁNI

Díky, pokud na P2 bylo cca 25% lidí v tématickém oblečku, tentokrát to bylo 50% a tak doufám, že příště 75? 100%?

- OPĚT PŘIPOMÍNÁM - REGISTRUJTE SE - SLEDUJTE WEB - především ke konci prázdnin ale raději i dříve - nikdy nevíte zda nebude Letní Pedálek........

 

Čus , když ne jindy , tak za ROK .................FISH X - Váš Sheriff

 

PS: pokud Vás zajímá idiot který se snaží strkat se mnou ????????????? a následně (což jsem bohužel zjistil až dnes) napadne člověka který mi od 12h s přípravami pomáhal, tak ho najdete ZDE .

PS2: to oslovení není urážka - v jeho případě je to diagnóza.....